Předvánoční týden

V předvánoční týden se tradičně ve škole koná vánoční burza. Vzhledem k epidemiologické situaci se burza konat nemůže, a tak si uděláme alespoň burzu v rámci naší třídy. V pátek 17. 12. si děti mohou do školy přinést drobné hračky, hry nebo knížky, které již nepotřebují, a prodat je za drobné peníze svým kamarádům.

Po skončení vánoční burzy si uděláme ve třídě vánoční besídku. S dětmi jsme se dohodli, že každý může dobrovolně donést jeden dárek (cca do 50 Kč) a dát ho pod stromeček. Kdo dárek přinese, také si jeden odnese.

Příští týden nás také čeká bruslení (čtvrtek) a vyklízení skříněk (středa). Skříňky budeme vyklízet a kontrolovat ve středu, děti tedy budou potřebovat větší tašku, aby si mohly odnést věci, které se ve skříňkách nakupily.

Comments are closed.